Kompleksowa gama produktów
niezbędna w każdej domowej apteczce

Stop wszom i gnidom

 •  Skuteczność
 •  Prosta terapia
 •  Bezpieczeństwo
 •  Kompleksowe działanie

Stop wirusom
przeziębienia | grypy

 •  Przeciwdziała infekcji
  wirusowej
 •  Działa przeciwko
  wirusom, które są już
  obecne w jamie nosowej

Leki i preparaty na alergię

Polfa Łódź to polska marka obecna na rynku od 1933 roku. Od początku swojego istnienia stała się ekspertem w produkcji suplementów z wapniem, które wprowadziła na rynek farmaceutyczny jako pierwsza. Obecnie, bazując na 80-letnim doświadczeniu i stawiając na najwyższą jakość i bezpieczeństwo, odświeżona marka Laboratoria Polfa Łódź oferuje preparaty farmaceutyczne niezbędne w każdej domowej apteczce i dostępne dla każdej polskiej rodziny.

W ofercie znajdują się produkty niezbędne w każdym polskim domu: leki przeciwbólowe, leki na przeziębienie i grypę, witaminy i minerały, preparaty na alergię, preparaty na problemy gastryczne. Preparaty z apteczki Laboratoria Polfa Łódź to sprawdzone i bezpieczne rozwiązania dla wszystkich Polaków.
 
ALERGIA
Z roku na rok rośnie liczba osób cierpiących na alergie. Pamiętaj, że im więcej wiesz o alergii, tym lepiej możesz chronić siebie i swoich najbliższych
Przeziębienie czy alergia?
Zaczął się nowy rok przedszkolny, a Twój maluch już wrócił do domu z katarem? Nie panikuj. To wcale nie musi być początek przeziębienia ani grypy. Być może Twoje dziecko jest alergikiem.
Z astmą da się żyć!
Astma oskrzelowa to jedna z najczęstszych chorób przewlekłych – może dotknąć każdego, niezależnie od płci i wieku, dlatego dobrze jest wiedzieć o niej jak najwięcej.
Calcium Alergo Plus
Produkt jest polecany osobom, u których wystąpiły reakcje alergiczne lub podrażnienia skóry wywołane alergią pokarmową, ukąszeniami owadów lub nadmierną ekspozycją na słońce.
Calcium Alergo Plus Junior
Preparat uzupełnia poziom wapnia, cynku i rutyny w organizmie, eliminując symptomy uczulenia w postaci swędzenia, kataru i wysypki. Jest przeznaczony dla osób powyżej 4. roku życia
Kalendarz pyleń dla alergików

Maj

Alergo Max
Zwalcza 5 najbardziej uciążliwych objawów alergii.
Stop Alergii
Współdziała zmechanizmami obronnymi organizmu, wzmacniając odporność na alergeny wziewne. Produkt ten tworzy naturalną barierę w błonie śluzowej nosa, szybko blokując alergeny wziewne i w ten sposób usuwając przyczynę objawów.

zgłoś działanie niepożądane

Kontakt

Laboratoria Polfa Łódź Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 142B
02-305 Warszawa
tel. (22) 616 33 48, (22) 740 40 22
fax (22) 617 69 21
e-mail: biuro@apteczkadomowa.pl


KRS : 0000060390
Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy
Sąd Gospodarczy, XIII Wydział KRS
Kapitał zakładowy: 189 240 PLN
NIP: 1132330835

 

Napisz do nas